ІНОКУЛЯНТ ДЛЯ СОЇ, бактеріальний (Угорщина), Добрива, удобрення ФІЛАЗОНІТ, Черкаська область.
| Добавени: 17 октомври 2024, номер: 29656
Замовлення від 2000 літрів інокулянту для сої "Філазоніт". Виробляється в Європейському Союзі (Угорщина), каністри захищені заводською пломбою. Препарат, спеціально розроблений для сої, інокулянт "Філазоніт" був доповнений штамом Rhizobium, який значно збільшує утворення вузликів на корені сої, тим самим збільшуючи фіксацію азоту з повітря. Це призводить до збільшення врожайності до 35% та підвищення вмісту білка в рослині. Інокуляція живим та специфічним штамом ризобій є ефективнішою, ніж порошкова підгодівля.
Характерною особливістю Bradyrhizobium japonicum є утворення бульбочок на коренях сої, де бактерії здатні інтенсивно фіксувати атмосферний азот. Результатом цього процесу є зв’язаний азот, який найчастіше присутній у формі амінокислот у бульбочках і може бути безпосередньо використаний рослиною. Бактерії, що співіснують з рослиною, є видоспецифічними, тому для штучного збагачення ґрунту часто використовують види Rhizobium для метельчатих рослин.
Склад інокулянту включає бактеріальні штами: Bradyrhizobium japonicum, Bacillus megaterium, Bacillus subtilis, Pseudomonas putida, Pseudomonas fluorescens. Кількість бактеріальних клітин становить 8 х 10^8 штук на кубічний сантиметр у живильному розчині.
Спосіб внесення в грунт:
1. У кількості 15 літрів на гектар, з додаванням 100-300 літрів води, що наноситься на всю поверхню ґрунту безпосередньо перед посівом за допомогою штангового оприскувача.
2. У кількості 10-15 літрів на гектар, застосовуючи спеціальний пристрій для внесення рідких добрив. Це дозволяє змішувати інокулянт з насінням або вносити його в насіннєву борозну одночасно з обробкою грунту.
Інокулянт сприяє:
- підтримці у гарному стані ґрунту;
- збільшенню кількості корисних мікроорганізмів та витісненню шкідливих бактерій;
- покращенню якості врожаю;
- зменшенню поглинання важких металів;
- покращенню доступу до корисних мікроелементів;
- поліпшенню здатності ґрунту постачати поживні речовини;
- удосконаленню структури ґрунту.
Філазоніт Україна
частно лице
на сайта с 9 октомври 2024