03.12.2020 в 11:58

Пропонуємо до Вашої уваги новинку на ринку України – торгову марку мікродобрив Plantonit®

Логотип Бренда

Логотип Бренда

Перш ніж працювати з тією чи іншою компанією, кожен хоче дізнатись про неї більше, аніж відомо.  Дозвольте розповісти Вам декілька слів про створення нашої компанії. 

Кожен знаходить себе рано чи пізно в тій сфері діяльності, яка є найбільш прийнятною душі, розвитку та існуванню. У нашої держави є значні здобутки, напрацювання та потенціал і в інших сферах, зокрема в науковій, промисловій, космічній тощо. 

Але аграрна сфера може найшвидше дати очікувану віддачу з високою ефективністю. Пропрацювавши понад 10 років в аграрній сфері, ми зрозуміли, що це — рідне для нас, адже розвиток аграрного сектору в Україні набирає все більші оберти. Мета кожного громадянина — працювати на благо, розвиток та процвітання нашої Держави. Тримаючи власне господарство, ми отримали колосальний досвід, на базі якого створили власну компанію та виробництво. 

Кожен наш працівник має аграрну освіту. В нашому штаті є наукові співробітники-партнери, які допомогли нам у створенні власної справи, що стала сенсом нашого життя. Ця ідея виплекана роками, кожен склад добрива та інструкція до його використання продумана та перевірена на практиці. 

На сьогоднішній день ми створили лінійку добрив, котра налічує більше 20 позицій. В основу всіх продуктів входять гумінові та фульво- кислоти, амінокислоти та фітогормони, це робить їх більш дієвими та високоефективними, що підтвердили лабораторні та польові випробування проведені нами до появлення на ринку. 

Добрива Плантоніт – універсальне рішення для успішного фермера, досвідченого агронома, розумного менеджера. 

Використання добрив ТМ «PLANTONIT» – запорука щедрого врожаю!

Назад до новин Следующая запись
AgroFlyer - Оголошення Агробізнесу