Борна кислота 100 грамів.
Kherson | Created: 16 March 2020, number: 1334
Мікродобриво для підживлення сільськогосподарських культур у період вегетації поліпшує живлення зав'язей, збільшує врожай та сприяє посиленню припливу цукрів до генеративних органів. Препарат містить бор у доступній для рослин формі. Дводольні рослини (майже всі овочі та плодові) поглиблюють значно (в 10 разів) більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато його накопичується в м'якоті яблук.
Застосовується як мікродобриво для підготовки насіння до посіву та обприскування рослин (екстракореневе підживлення), а також борна кислота - ефективний засіб, який дозволяє швидко позбутися від домашніх комах. Для цього порошок змішують з приманкою або додають у воду.
Застосування борної кислоти сприяє збільшенню кількості зав'язей на плодово-ягідних культурах, стимулює утворення нових точок росту стебел та коренів, підвищує цукрозміст плодів, знижує ймовірність виникнення захворювань рослин, викликаних дефіцитом бору («гниль серця» у коренеплодів, порожнистий стебло у кольорової капусти, гниль серця у буряків, дуплистість коренеплодів, коричнева та червона гниль у кольорової капусти, пробкова тканина та парша на коренеплодах). Знижує вміст нітратів.
Особливо чутливі до дефіциту бору картопля (хвороба грибкової парші та затримка росту рослини: тормозиться точка росту, міжвузля стають укороченими, а черешки листя стають ламкими. Клубні формуються маленькі, часто тріщинуваті, в нижній частині клубня розвивається коричневіння судинного кільця.), цукрова свекла, кормові коренеплоди, томати (точка росту ****** томата чорніє, а в нижній частині починають рости нові листки, черешки молодих листків стають ламкими. На плодах його утворюються коричневі плями відмерлої тканини), яблуні та груші (на верхівці пагону листя набувають сіркуватого відтінку, зморщуються, бувають ламкими та некротичними по краях, одночасно спостерігається посилене зростання пазушних бруньок, а у плодоносних дерев часто розвивається некроз м'якоті плодів) при вирощуванні на кислих чорноземно-глеєвих, темних болотистих, піщаних, пісчаних, а також сильно вапнянистих чорноземно-підзолистих ґрунтах. Найбільш ефективні борні добрива на торф'яних та чорноземно-підзолистих ґрунтах.
Александра
private person
on the site from 4 November 2019