Актара 240 га.
Kirovohrad | Created: 29 January 2020, number: 881
Придбати інсектицид Актара – доступна ціна!!!
Актара рідка (випускається у формі суспензії) – це інсектицид системного та кишечно-контактного дії, призначений для захисту картоплі, зернових, цукрової свекли, гороху, плодових, овочевих та технічних культур від різноманітних шкідників. Завдяки новому унікальному механізму дії розробникам вдалося забезпечити відсутність розвитку хрестової стійкості до цього препарату.
Діючою речовиною Актари 240 SC є тіаметоксам, який поглинається корінням і легко переноситься по всьому рослині. Він має системні властивості, здатний контролювати шкідників при контакті з ними та потраплянні в шлунок, порушуючи діяльність їхньої нервової системи.
Переносимість культурами:
Якщо під час використання засобу дотримуватися інструкцій щодо його застосування, він не буде фітотоксичним для будь-яких зареєстрованих культур.
Сумісність:
Використовуючи Актару у складі бакових сумішей, спочатку слід провести тест на сумісність хімічних речовин.
Інсектицид Актара застосування:
Польові культури обробляють наземним способом. Можна використовувати ранцеві оприскувачі або тракторні оприскувачі з штангою. Робочого розчину повинно бути мінімум 200 л/га; якщо обробляються густі листя, необхідно використовувати від 400 л/га.
Пшениця: використовують авіаційне оприскування маловтомним способом (робочий розчин від 50 до 75 л/га) та ультрамаловтомним способом (робочий розчин 5 л/га).
Сади: необхідно застосовувати тракторні та портативні оприскувачі, налаштувавши напрям подачі повітря з урахуванням форми крон дерев. Об'єм робочого розчину повинен бути в межах від 800 до 1000 л/га в залежності від густоти крони та розміру.
Як приготувати робочий розчин:
Чистоту магістральних трубопроводів, бака та форсунок, як і працездатність оприскувача в цілому, перевіряють до початку робіт. Потім визначають кількість і переконуються в однорідності подачі води через форсунки, порівнюючи отриманий результат з розрахунковими даними щодо витрат робочого розчину на один гектар. Щоб приготувати робочий розчин, потрібно заповнити чверть бака оприскувача чистою водою, а потім увімкнути режим змішування. Після цього додають попередньо розраховану й виміряну кількість засобу й продовжують заповнювати бак оприскувача, одночасно перемішуючи. Доки робоча суміш не стане повністю однорідною, необхідно продовжувати перемішування під час роботи. Обладнання, що використовується для оприскування, слід ретельно калібрувати перед запуском, враховуючи швидкість руху оприскувача, подачі розчину та однорідність його розподілу. Весь робочий розчин використовують у день його виготовлення. Починати роботу можна вранці аб
Алексей АгроЛига
private person
on the site from 29 January 2020