Міцелій вешенки королівської, Дніпропетровська область.
| Created: 21 October 2024, number: 33210
Пропонуємо до продажу наступні види вешенок:
1. Вешенка біла
2. Вешенка білий ельф
3. Вешенка легочна / білувата
4. Вешенка лимонна-жовта / лимонно-шапкова / золота
5. Вешенка звичайна / сіра
6. Вешенка одиночна
7. Вешенка осіння
8. Вешенка рожева
9. Вешенка Китайський Чорний
10. Вешенка ільмова / Буковий гриб
11. Вешенка пізня
12. Вешенка морське вушко
13. Вешенка рожковидна
14. Вешенка синій чулок / колумбійська
15. Вешенка дубова
16. Вешенка королівська
17. Вешенка Флоридська
18. Вешенка Чаудинський гриб
19. Вешенка королівська (Pleurotus eryngii)
Для вирощування грибів в домашніх умовах пропонуємо високоякісний первинний зерновий міцелій високоврожайних штамів вешенки. Упаковка містить 100 грамів, вартість однієї упаковки складає 89 гривень, мінімальне замовлення - 5 упаковок.
Вешенка королівська, без перебільшення, один з найсмачніших грибів серед вешенок, що підтверджується його назвою. Вешенка королівська популярна в Європі. Цей м'ясистий густий гриб легко вирощується і добре росте на твердих породах дерева.
Шапка: діаметром 3-12 см, у молодих грибів вона кругла, випукла, з віком розширюється, нагадує воронку, краї у молодих грибів завернуті всередину, з віком краї розгортаються.
Ніжка: 3-7 см у довжину, товста, розташована по центру, стискається знизу.
Корисні властивості: Вешенка королівська близька до білого грибу і не уступає йому в корисних властивостях. У плодових тілах міститься до 35% білка, повний набір незамінних амінокислот, вітамінів і ферментів, які сприяють кращому усвоєнню їжі. Крім того, цей гриб природно захищений від накопичення шкідливих речовин, не містить солей важких металів, але здатний їх виводити з організму людини, а високий вміст протеїну (до 47,7%) сприяє запобіганню багатьох захворювань і підвищенню імунітету.
Смак і приготування: Зазвичай смажать до того часу, поки краї не стануть хрусткими і не набудуть золотисто-коричневого кольору. Смачний, пряний, густий гриб (потребує тривалого пережовування). Цей гриб, як і інші вешенки, відмінно поєднується з італійськими стравами, особливо з м'ясом (ягнятину, поросятину) і рибою.
Андрей Владимирович
private person
on the site from 9 October 2024