Стимулятор росту та врожайності ожини "Колюча ягода", Дніпропетровська область.
| Created: 17 October 2024, number: 28905
Стимулятор росту та врожайності ожини "Колючкабері"
Діючі речовини:
Водний розчин солей поліалкіленгуанідинів (гідрохлорид, 28 г/л + гіпофосфіт, 2 г/л) та поліоксиспирти з молекулярною масою 400-2000 40 г/л.
Використання:
Стимулятор росту та врожайності ожини "Колючкабері" призначений для позакореневої обробки на ранніх етапах розвитку та в процесі росту рослин. Препарат може бути застосований у поєднанні з гербіцидами та пестицидами, оскільки він є прилипачем для них та не потребує додаткових витрат.
Обмінні процеси:
Використання препарату "Колючкабері" активізує обмінні процеси в пагонах та рослинному організмі в цілому, що сприяє прискоренню розвитку рослин на ранніх етапах та збільшенню росту від 15 до 30%.
Антистрес:
При застосуванні стимулятора росту кущі стають стійкішими до стресових умов вирощування, перепадів температур, змін клімату, посухи та пригнічувальної дії гербіцидів.
Фунгіцидні властивості:
Склад діючої речовини препарату має, крім стимулювання, фунгіцидні та бактерицидні властивості. Після обробки рослини підвищується захисний та фітоімунний потенціал, що пригнічує розвиток фітопатогенних інфекцій на рослині та в грунті.
Вплив на рослину:
- Збільшення площі листової поверхні та кількості листя;
- Підсилення однорічного приросту пагонів та їх гілкування;
- Формування потужної кореневої системи, яка дозволяє рослині краще використовувати ґрунтову родючість;
- Збільшення кількості вологи в прикореневій зоні;
- Покращення реакції на посушливі умови та інші стресові фактори;
- Покращення процесів закладки генеративних бруньок.
Застосування препарату:
Препарат рекомендується застосовувати самостійно або у поєднанні з іншими засобами. Робочий розчин наносять на поверхню рослин будь-яким зручним способом (наприклад, наземними обприскувачами, генераторами туману, дронами або дельтапланами), забезпечуючи оптимальне зволоження поверхні рослини. Обсяг витрат робочого розчину залежить від технічних можливостей обладнання, а верхня межа не обмежена. Нижня межа визначається фахівцем господарства з урахуванням технічних або економічних обставин.
Технологія приготування робочого розчину:
Препарат поставляється у вигляді концентрату з розведенням 1:100. Робочий розчин отримують, додаючи одну частину препарату до 99 частин робочого розчину (наприклад: 99 л робочого розчину і 1 л препарату).
Класифікація Світової Організації Охорони Здоров'я:
Препарат у формі концентрату відноситься до 4 класу (безпечні речовини при контакті зі шкірою) та до 3-го класу (легко токсичні речовини при введенні всередину організму). Спеціаль
Олександр
private person
on the site from 9 October 2024