Цеовит Железо 1 л. -> Цеовіт Залізо 1 л.
Херсон | Додано: 14 липня 2020, номер: 2375
Цеовіт Моно Железо є рідким моноудобренням, яке запобігає появі хлорозу. Железо є складовою ферментів, що беруть участь у процесах утворення хлорофілу, тому його дефіцит впливає на інтенсивність фотосинтезу і виявляється у захворюванні, відомому як хлороз. Найбільш поширеним ознакою хлорозу є світло-жовті, майже білі листки. Оскільки железо слабко рухається в рослині, старі листки залишаються зеленими довше, у той час як молоді починають жовтіти або збільшувати білість (жилки залишаються зеленими довше), а потім відмирають.
Особливо чутливі до дефіциту железа картопля, капуста, помідори, кукурудза, деревні плодові культури (слива, груша, персик, яблуні), виноград, малина, цитрусові. Багато бобових також гостро реагують на відсутність цього елемента у засвоюваній формі (горох, люпин, люцерна, клевер). Хоча в більшості ґрунтів загальний вміст железа високий (2-3%), наявність рухомих (засвоюваних) форм железа залежить від рН середовища.
Фосфорні добрива також впливають на розчинність железа: введення великих доз може сприяти утворенню важкорозчинних фосфатів железа. При обробці рослин, хворих на хлороз, розчинами сульфату заліза железо, яке потрапляє в грунт, швидко переходить у малоподвійний стан. Цеовіт Моно Железо залишається в рухомому (засвоювальному) стані значно довше, це мікродобриво можна вносити як у ґрунт, так і використовувати для оприскування рослин.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Температура води для приготування робочого розчину повинна дорівнювати температурі оточуючого середовища (заборонено обробляти рослини холодною водою, набраною безпосередньо з криниці або свердловини — термічний шок для рослин гарантований). Внекорневе підживлення овочевих та садових культур найкраще проводити рано вранці або пізно ввечері — категорично заборонено робити це вдень при палючому сонці або вітряну погоду. Вечірній або ранковий росинка в будь-якому разі не вплине на ефективність підживлення.
МЕРИ БЕЗПЕКИ
Препарат не токсичний для людей та бджіл.
Під час роботи з добривами слід дотримуватися санітарних та гігієнічних правил.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
При потраплянні всередину — викликати блювоту, при попаданні в очі — промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.
У разі розливу — змити водою.
Термін придатності добрива 24 місяці.
ПОРЯДОК ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ
Резервуар оприскувача заповнити на 2/3 об'єму водою, додати необхідну кількість карбаміду, увімкнути змішувач.
Додати по черзі Цеовіт Макро, потім Цеовіт Мікро, і препарати захисту рослин (якщо передб
Александра
приватна особа
на сайті з 4 листопада 2019