Борно-магнієве рідке добриво БОР + МАГНІЙ "ДОБРИЙ ГОСПОДАР", Черкаська область.

| Қосылды: 17 қазан 2024, саны: 29772
360 грн.
БОР + МАГНІЙ «ДОБРИЙ ГОСПОДАР»®

Жидке борне добриво з високою концентрацією бору та збагаченням магнію для позакореневих підживлень.

Склад: Бор (В) = 168 г/л; Магній (Mg) = 8 г/л; Азот (N-NH2) = 5 г/л; pH ≤ 8.

Бор є одним з найважливіших елементів живлення рослин та джерелом підвищення рентабельності рослинництва. Бор + магній "Добрий Господар" забезпечує: регулярне живлення бором у критичні фази розвитку рослин, стресостійкість та стійкість до низьких температур, а в поєднанні з магнієм підвищує врожайність та поліпшує цвітіння. Бор міститься у максимально можливій концентрації та у легкоусвоюваній формі для рослин.

Найбільш чутливі до дефіциту бору культури: цукрова, столова та кормова буряк, озимий та яровий рапс, соя, горох, квасоля, нут, люцерна, клевер, сіянцеві посіви бобових трав, картопля, помідори, морква, капуста, кольорова капуста, селера, броколі, брюссельська капуста, кукурудза, соняшник, лля, бавовна, гречка, яблуня, груша, виноград, слива, цитрусові, ягідні культури.

Бор бере участь у формуванні структури клітинних стінок та синтезі нуклеїнових кислот. Достатнє забезпечення рослин бором підвищує інтенсивність фотосинтезу, поліпшує вуглеводний та білковий обмін, активує діяльність ферментів, позитивно впливає на процеси ділення клітин.

Крім того, продукція збагачується цукром, крохмалом, вітамінами, зменшується захворюваність рослин. На бідних за вмістом бору ґрунтах застосування борних добрив підвищує врожайність сільськогосподарських культур на 10-20%.

Наявність необхідної кількості бору завжди важлива для активно ростучих частин рослини – нових листків, кінчиків коренів, а також для розвитку бруньок. Тобто, бор допомагає клітинам швидко розмножуватися, отже, сприяє активному росту рослини.

Бор позитивно впливає на накопичення цукру у цукровому буряку, крохмалу в картоплі, сприяє процесам цвітіння та запилення, підвищує врожайність та якість насіння.

При дефіциті бору в рослинах проявляються наступні ознаки:
- зупинка росту кореня та стебла;
- хлороз верхівкової точки росту, а пізніше, при сильному борному голодуванні, повне її відмирання;
- мало квіток та безпліддя;
- неприваблива форма плодів з утворенням всередині опілих тканин та інше.

Необхідність бору важлива для активного росту рослини та підвищення врожайності.
Жарнама авторына хабарласыңыз
Гриднев К.К
Пікірлер
0
Пікіріңізді жариялау үшін тіркелу немесе кіру қажет.
Басқа ұқсас жарнамалар
Органические удобрения
300 грн.
Кеше
20:30
Органические удобрения
180 грн.
19 қараша
Органические удобрения
180 грн.
19 қараша
Органические удобрения
140 грн.
19 қараша