Юнкер 25 років.
| Қосылды: 25 маусым 2020, саны: 2236
**Юнкер** - комбінований фунгіцид, який поєднує в собі системну та контактну дію завдяки діючим речовинам - металаксилу та манкоцебу. Має трансламінарну та системну дію, що дозволяє активній речовині проникати та розповсюджуватися по всій рослині, захищаючи не лише вегетативні частини (листя, стебла), але й генеративні (клубні, плоди, ягоди).
Юнкер має лікувальні, екстримінаційні, протигрибкові та захисні властивості. Використовується навіть при поширенні хвороби більше ніж на 5% заражених рослин. Забезпечує захист картоплі під час зберігання в сховищах. Юнкер має тривалий період захисту до 14 днів. Відноситься до класу малотоксичних препаратів (ЛД50 > 2000 мг/кг). Не токсичний для бджіл та птахів.
Площа обробки: 1 сотка.
**Рекомендації щодо використання**:
- **Пасленові культури** (картопля, томати, баклажани) - проти **альтернаріозу**, **фітофторозу**. 25 г на 5 л води.
- **Виноградники** - проти **мілдью**. 25 г на 5 л води.
- **Огірки** - проти **ложної мучнистої роси**. 25 г на 5-6 л води на 1 сотку.
- **Лук (крім на перо)** - проти **ложної мучнистої роси**. 25 г на 5-6 л води на 1 сотку.
**Норми витрати**: вміст пакета 25 г або 50 г препарату, розведені в 5-10 л води відповідно. Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням у кількостях, необхідних для обробки. Витрата робочого розчину при обробці пасленових культур: 5 л на сотку, на винограді: 2 л на молоді, 5 л на дорослі кущі. Термін останньої обробки до збору врожаю для пасленових культур (картопля, томати, баклажани) - 14 днів, для винограду - 25 днів.
Максимальний ефект досягається, коли:
- перша обробка проводиться до зараження рослин;
- чітко дотримуються інтервали (7-10 днів) між подальшими обробками, щоб уникнути зараження нових приростів;
- обробляються висохлі після роси або дощу рослини;
- опади відсутні протягом 4-5 годин після обробки.
**Манкоцеб** забезпечує ефективний захист культур, особливо від найшкідливіших фітофторозних та пероноспорозних грибів, а також від багатьох інших небезпечних видів недосконалих грибів. Завдяки мікроелементам (Mn, Zn) у препаративній формі, стимулює процес фотосинтезу (сприяє формуванню потужного листового апарату), підвищує стійкість рослин до патогенів. Володіє відмінною спроможністю проникнення та прилипання.
Будучи неспецифічним у дії на грибкові клітини, чудово контролює випадки виникнення резистентності в популяціях фітопатогенів. Здержує чисельність павутинного кліща на виноградниках. Сумісний з іншими фунгіцидами, інсектицидами та регуляторами росту, за винятком лужних сполук. Оптимальна температура застос
Александра
жеке тұлға
сайтында 4 қараша 2019