Фунгіцид Світч 1 кг.
Кропивницький | Додано: 16 квітня 2020, номер: 1770
Фунгіцид Switch є найкращим засобом у боротьбі з сірою гниллю.
Switch 62,5 WG, в.г.
Діючі речовини: флудіоксоніл 250 г/л, ципродинил 375 г/л; Хімічна група: анілінопіримідин, фенілпірол
Вододисперсні гранули – препаративна форма речовини
Клас токсичності препарата – класифікація ВООЗ: III
Переваги фунгіциду
При зберіганні покращується лежкість плодів.
Препарат – двокомпонентний, має контактно-проникаючу дію.
Термін очікування – короткий.
Switch контролює основних збудників хвороб, що викликають гниль ягід, плодів під час їх зберігання. Він запобігає сірій гнилі, плодовій гнилі та іншим захворюванням.
Механізм дії
Ципродинил є унікальною діючою речовиною, у якої є системна дія. Його вплив підвищує життєвий цикл грибів, зупиняє біосинтез амінокислот переважно під час проникнення та самого росту міцелію в рослинних тканинах. Флудіоксоніл є діючою речовиною, у якої є контактна дія. Вона має тривалу активність та контролює широкий спектр мікроорганізмів. Проростання конідій інгібується флудіоксонілом, так само як і ріст міцелію збудників. Switch 62,5 WG, в.г. – засіб, який об'єднав у собі дві високоефективні діючі речовини, що відрізняються оптимальними показниками активності.
Спектр дії Switch 62,5 WG, в.г.
високоефективний проти патогенів з класів Deuteromycetes та Ascomycetes. Якщо дотримуватися рекомендацій, препарат не буде фітотоксичним для культурних рослин. Не рекомендується проводити оприскування раніше, ніж за дві години до дощу.
Застосування в ІСЗ – інтегровані системи захисту
Біологічна активність Switch 62,5 WG, в.г. надзвичайно висока. Switch 62,5 WG, в.г. не впливає на запилювачів, ґрунтових організмів, є безшкідливим для корисної ентомо-акарі фауни. Це підтверджує, що Switch може використовуватися в ІСЗ. Обробка в профілактичних цілях дозволить уникнути широкомасштабних інфекцій. Використання препарата в лікувальних цілях не може бути загальним рекомендацією.
Спосіб використання
За допомогою ранцевих або тракторних оприскувачів можна застосовувати препарат. Норма витрати робочого розчину за умови експлуатації тракторного оприскувача – 200-800 л/га, якщо експлуатувати ранцевий оприскувач, то норма буде – 150-600 л/га.
Приготування робочого розчину
Обладнання для оприскування не повинно бути в забрудненому стані. Необхідний об'єм розчину потрібно розрахувати ретельно, щоб після завершення не залишалося залишків в баці оприскувача. Бак оприскувача заповнюється на третину чистою водою, після чого починається розмішування, додається розрахована кількість засобу і доливає
Алексей АгроЛига
приватна особа
на сайті з 29 січня 2020