Сім'я ячменю дворучки BYLOT Канада насіння ячменю, Полтавська область.

| Кошулган: 17 Октябрь 2024, саны: 30849
55 грн.
Сьогодні ми пропонуємо сорт насіння канадського ячменю - дворучки: BYLOT - стійкий до гессенської мухи!

Особливості канадського сорту ячменю дворучки:
Даний високоврожайний сорт ячменю може бути висіяний протягом 10 років, при цьому якість зерна не страждає. Стійкість до посух до +60°С, різким температурним перепадам та заморозкам на піку розвитку (до -36°С) досягнута завдяки набору генів, виділених з сімейства гвоздикових, ясколки альпійської та внесених в структуру ДНК ячменю, яке росте на Канадському Арктичному архіпелазі при температурах -50°С*, а також набору генів, виділених з синізеленої водорості (Oscillatoria filiformis), що живе у воді гарячих джерел при температурі +85°С*, що підвищує стійкість ячменю до посух до +60°С. Крім того, він має високий імунітет до грибкових та вірусних захворювань ячмінних сортів: гнилі, мучнистої роси, бактеріозу, плісняви та карликової ржавчини. Насіння ячменю не піддається фузаріозу та різним видам мозаїки. Крім того, цей сорт стійкий до такого небезпечного шкідника, як гессенська муха!

Крім того, посухостійкий ячмінь легко переносить почвене засолення та дощі з високим рівнем кислотності - що є незвичайним явищем у навколишніх великих містах та мегаполісах, промислових зонах. Використання нанотехнологій суттєво позначилося на витривалості, завдяки чому насіння канадського ячменю-дворучки можна висівати навіть при лютневих морозах, а на піку свого розвитку воно досягає великої кущистості (одночасно до 27 стебел).

Завдяки потужному стеблу, на яке не впливають температурні перепади, ячмінь не боїться полегшення та тривалого перебування, зерно не потрапляє на ґрунт і не псується, його оптимально збирати за допомогою комбайнів.

Наш веб-сайт: http://semena-cernel.com

Деякі дані:
Щодо посівного періоду та збору врожаю:
З 1 га засіяної площі збирається до 180 центнерів врожаю при майже 100% висхідності та чистоті сорту в 99%;
Канадський ячмінь має 75-кілограмову висівну норму зерновими сіялками на 1 га при глибині від 3 до 4 см;
Висів зерна здійснюється звичайним та рядковим способами, а також перехресним та строчковим;
Посівні періоди в різних регіонах: на півдні з 15.02. по 5.05, в північних районах - з 25.02 по 20.04;
Ймовірність появи всходів можлива навіть при температурі від -1°С, вже з'явилися ростки здатні витримати різкі заморозки від -20°С до -25°С;
Догляд та обробка включають в себе протравлення насіння та використання за потреби гербіцидів;
Врожай збирається у період з кінця першої декади червня по 5 липня; Рівень спелості ячменю досягає при осінньому посіві за
Жарнаманын автору менен байланышыңыз
Олег Гудыма
Комментарийлер
0
Пикириңизди жарыялоо үчүн каттоо же кирүү керек.