Цеовит селітра магнієва 1л.
| Додадено: 14 јули 2020, број: 2387
Склад (г/л): Nобщ-120 [NO3- — 91; NH2- — 29]; MgО-131.
Магнієва селітра використовується для підвищення родючості ґрунту як добриво, що містить магній та азот.
ЖИДКЕ ДОБРИВО ЦЕОВІТ СЕЛІТРА МАГНІЄВА – джерело доступного магнію та азоту, необхідних для нормалізації та покращення розвитку рослин. Має низьку електропровідність та високу розчинність. Магнієва селітра використовується для підживлення позакореневою підкормкою, фертигації – внесення добрив разом з поливною водою та добрив для безґрунтових культур. Нітрат магнію дуже ефективний для всіх культур на піщаних та супіщаних ґрунтах.
Форма оксиду магнію в магнієвій селітрі здатна досить швидко підвищити рівень магнію в ґрунті, тоді як добривам, що містять нерозчинну в воді форму, потрібен час для вивільнення цього елемента.
ДОБРИВО ЦЕОВІТ СЕЛІТРА МАГНІЄВА – чудове добриво для позакореневої підкормки овочевих та плодово-ягідних культур. Використання нітрату магнію через системи крапельного зрошення дозволяє дещо зменшити використання азотних добрив, таких як карбамід та аміачна селітра.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Температура води для приготування робочого розчину повинна бути рівною температурі навколишнього середовища (заборонено проводити обробку холодною водою, набраною безпосередньо з колодязя або свердловини — термічний шок для рослин гарантований). Позакоренева підкормка огородних та садових культур найкраще проводити рано вранці або пізно ввечері — категорично заборонено її проводити вдень при палючому сонці або вітряну погоду. Вечірня або ранкова роса у жодному разі не вплине на ефективність підживлення.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
Препарат нетоксичний для людей та бджіл.
При роботі з добривами слід дотримуватися санітарних та гігієнічних правил.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
При потраплянні всередину — викликати блювоту, при потраплянні в очі — промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.
У разі розливу — змити водою.
Термін придатності добрива 24 місяці.
ПОРЯДОК ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ
Резервуар оприскувача наповнити на 2/3 обсягу водою, додати необхідну кількість карбаміду, увімкнути мішалку.
Додати по черзі Цеовіт Макро, потім Цеовіт Мікро, а також препарати захисту рослин (якщо вони передбачені та рекомендовані, після попереднього змішування та випробування).
Заповнити резервуар водою до повного обсягу та приступити до оприскування.
Оприскування проводити вранці або ввечері при температурі 10-25 °C.
Зберігати та транспортувати добрива при температурі 5-35 °C.
Допускається невелике
Александра
приватно лице
на страницата со 4 ноември 2019