Магнезит каустичний ПМК 87, Дніпропетровська область.
| Додадено: 22 октомври 2024, број: 33934
Порошок магнезитовий каустичний марки DTMR 84,87 ТТ 72664728-077-2008 є аналогом магнезиту каустичного ПМК-84,87 згідно з ГОСТ 1216-87. Цей продукт призначений для спеціальних цілей у хімічній, енергетичній, скляній та інших галузях промисловості.
Каустичний магнезит - це повітряне в'язкувате речовина, яка отримується шляхом обпалювання природного магнезиту з подальшим подрібненням продукту на дрібний порошок. Під час обпалювання основна складова частина магнезиту - карбонат магнію (MgCO3) - розкладається на оксид магнію (MgO) та вуглекислий газ (CO2). Температура обпалювання зазвичай становить 800-850 °C. Отриманий каустичний магнезит подальше подрібнюють у кулястих млинах, що призводить до утворення порошку, який, згідно з ГОСТ, поділяється на три класи в залежності від його хімічного складу.
Порошок першого класу призначений для хімічної промисловості, другий та третій класи застосовуються у будівництві як в'язкуваті матеріали. Каустичний магнезит використовують не для затвердіння водою, а розчином хлориду магнію, сульфату магнію або деяких інших солей. Отриманий таким чином каустичний магнезит називають магнезіальним цементом або цементом Сореля, який застосовується для виробництва ксилоліту та фіброліту, штукатурних розчинів, теплоізоляційних матеріалів, штучного мармуру та інших продуктів.
Прочність розчинів каустичного магнезиту досягає 1000 кгс/см2. Прочність магнезіальних бетонів за 1 добу становить 30-50%, а за 7 діб - 60-90% максимально можливої. Магнезіальні в'язкуваті матеріали мають дуже високу адгезію.
Продукцію виробляє ОАО «Комбінат «Магнезит» (м. Сатка, Челябінська обл., Російська Федерація).
Петр Андреевич
приватно лице
на страницата со 9 октомври 2024