Плівки, покриття, геомембрани для ставків, поливних каналів, басейнів, Київська область.

| Додано: 22 жовтня 2024, номер: 34102
24 грн.
Продаж та монтаж плівок, покриттів та геомембран для водойм, каналів, басейнів та укриттів полігонів

Наша компанія спеціалізується на продажу та монтажі високоякісних плівок, покриттів та геомембран, призначених для водойм, каналів, басейнів та укриттів полігонів. Ці продукти виготовлені з міцних матеріалів, що забезпечують надійний захист від протікання та утворення тріщин.

Основні переваги наших матеріалів полягають у їх високій стійкості до агресивних середовищ, стійкості до ультрафіолетового випромінювання, а також простоті монтажу і довговічності.

Технічні характеристики продуктів включають в себе товщину матеріалу, коефіцієнт проникності, температурний діапазон експлуатації, витримку від розриву та інші важливі параметри, які гарантують найвищу якість і надійність захисту.

Звертайтесь до нас для отримання консультації з вибору оптимального матеріалу для вашого проєкту. Наші фахівці нададуть вам детальну інформацію про кожен продукт, його технічні характеристики та вартість, щоб ви могли зробити обдуманий вибір.
Зв'яжіться з автором оголошення
Леонид
Коментарі
0
Щоб опублікувати свій коментар, Ви повинні зареєструватися або увійти.
Інші схожі оголошення
Технології
1 500 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
204 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
5 100 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
2 400 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
3 810 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
4 020 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
7 440 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
5 010 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
5 250 грн.

Дніпро
28 квітня
Технології
5 910 грн.

Дніпро
28 квітня