Аммофос 12-52 - це азотно-фосфорне добриво, яке активно використовується аграріями для стимулювання росту та підвищення врожайності всіх культур. У складі Аммофоса містяться азот та фосфор у співвідношенні 12/52. Добриво добре розчиняється у воді, не утворює грудок та рівномірно розсіюється. Застосовуючи Аммофос 12-52, можна досягти:
- Підвищення продуктивності культур;
- Збільшення стійкості рослин до посушливості та багатьох хвороб;
- Розвиток потужної кореневої системи;
- Покращення якості продукції;
- Збільшення термінів зберігання продукції.
Аммофос ефективний на будь-якій ґрунті, його можна використовувати як основу для добрив для рослин, а також для підживлення на відкритому та закритому ґрунті. Добриво чудово діє, якщо збагатити ґрунт перед посівом та підживити рослину в період інтенсивного росту. Особливо необхідний Аммофос для ярих культур, їм підживлюють рослини в самому початку їх росту. Аммофос 12-52 просто необхідний для посушливих регіонів, оскільки на такому ґрунті культивовані рослини найбільше потребують азотних добрив. А в помірних регіонах таке добриво можна комбінувати з іншими азотними підживленнями. Використовуючи дане добриво, інтенсивність та здоровий ріст рослинних культур збільшиться вдвічі.
Застосування Аммофосу
Препарат використовується практично у всіх видах ґрунту. Для нього підходять практично всі кліматичні зони України. Якщо територія відрізняється меншою кількістю опадів, то доповнювати його азотними добривами треба менше. Нейтральні або слабощелочні ґрунти при використанні аммофосу створюють рослинам сприятливий фосфатний режим. Якщо створені умови захищеного ґрунту, то препарат використовується в поєднанні з калійними та азотними добривами. Норми внесення для кожної культури будуть власними. Соняшник передбачає норму з урахуванням основного добрива 150 кг/га. Кукурудза також при основному внесенні має норми 100 кг/га. Озима пшениця має норми за умови посівів у рядки 50 кг/га, за умови основного внесення - 150 кг/га, а за внесення під культивацію - 100 кг/га. Овочеві культури передбачають норму основного внесення 10 кг/га.