Органічне добриво - гранульований компост.
Запоріжжя | Добавлено: 30 ноября 2020, номер: 3381
Компост є натуральним та екологічно безпечним високоякісним добривом. Виготовлений на основі курячого навозу та органічних відходів аеробним процесом з збалансованим співвідношенням мікро- та макроелементів.
Компост широко використовується в садівництві, овочівництві, виноградарстві, під час вирощування розсади, саджанців, газонів та декоративних рослин. Може застосовуватися в будь-яку пору року.
Компост може вноситися в будь-яку пору року, оскільки органічний азот менше піддається вимиванню та подальшим втратам аміаку за рахунок зв'язаної, але легко доступної для рослин форми.
У компості співвідношення C:N (20:1) є оптимальним для ґрунту порівняно зі співвідношенням C:N (10:1) у свіжому навозі.
Компост утворює речовини, які є біокаталізаторами в ґрунті, що сприяють стимулюючій дії на ріст і розвиток рослин, а також інгібіторам, які гальмують або запобігають розвитку хвороб та інших небажаних процесів в ґрунті.
Маючи збалансований склад та оптимальний вміст поживних речовин, компост здатний регулювати процеси обміну речовин в ґрунті.
Компост є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів та активізує життєдіяльність ґрунтової фауни.
Гетеротрофні та анаеробні бактерії важливі для циклу нутрієнтів;
Грибки сприяють розкладанню складних органічних сполук (білок, крохмаль, лігнін), зв'язуванню часток ґрунту між собою та створенню пор в ґрунті, руйнуванню насіння шкідливих рослин (бур'янів);
Актиноміцети – розкладанню хітину, целюлози, воску, парафіну;
Псевдомонати – розкладанню синтетичних та органічних сполук;
Азотфіксуючі бактерії – нагромадженню азоту в ґрунті.
При внесенні в ґрунт невеликої кількості компосту (1 тонна на 1 га) за рахунок макро- та мікроелементів посилюється імунітет ґрунту, що у кінцевому підсумку дозволяє отримувати більший врожай без застосування хімії.
Використання органічного добрива поліпшує структуру ґрунту, сповільнюючи процес ерозії.
Другие похожие объявления
Виктория
частное лицо
на сайте с 6 ноября 2020