Смерть гризунам 200 г тіста.
Херсон | Додано: 11 квітня 2020, номер: 1724
Засіб для боротьби з сірими та чорними крисами, домашніми мишами
Препарат представляє собою тістоподібну масу з двох смуг, кольорова смуга відповідає діючим компонентам.
Діюча речовина: бродифакум - 0,005%. Препарат впливає на механізм згортання крові і не відноситься до групи гострих отрут.
Гризуни гинуть протягом 3-7 днів, не викликаючи підозри у інших особин, зазвичай на відкритому місці, оскільки відчувають задушення.
Область застосування родентициду: у житлових та нежитлових приміщеннях та навколо них.
Спосіб застосування засобу для боротьби з гризунами: у надітих рукавичках, фільтр-пакетик з приманкою (не розриваючи) розкладають в укриттях на спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, поліетилену чи металу.
1 пакетик для мишей, 2-3 пакетики для крис у місцях заселення гризунів, близько до їхніх нор, на шляху руху.
Бажано використовувати закриті контейнери, доступні тільки для гризунів (відсічки труб, пластикові контейнери тощо). Розкладати через 2-15 метрів залежно від виду та чисельності гризунів.
Своєчасно додавати засіб, не допускаючи його повного з'їдання. Уникати дотику до засобу голими руками через відлякування гризунів людським запахом.
Заходи безпеки: розкладати та зберігати засіб в недоступному для дітей та домашніх тварин місці. Не дотикатися до засобу незахищеними руками. Викладати пакетики із засобом за допомогою пінцета або руками у резинових рукавичках. У разі забруднення шкіри засобом, слід ретельно промити це місце водою з милом. Під час роботи з засобом не пити, не їсти та не курити.
Після завершення робіт зібрати залишки засобу, упаковки, трупи гризунів спалити або поховати в землю на глибину 0,5 м.
При потраплянні засобу в шлунок слід звернутися до лікаря. Протиотрута - вітамін К (фітоменадіон). Засіб пожежонебезпечний.
Умови зберігання засобу Смерть гризунам: зберігати в непошкодженій оригінальній упаковці в темному місці, при температурі від -15 °C до +30 °C.
Александра
приватна особа
на сайті з 4 листопада 2019