Купити Мікродобрива в Україні

Crofter Фосфітний B+Mo доставка из г.Бровари
Мікродобрива

271 грн.

доставка из г.Бровари

8 липня
Мікродобриво Aгрітек (AGRITECH) 18-18-18+3MGO+ME Київ
Мікродобрива

Договорная

Київ

8 липня
Novalon Seed Treatment. Новалон Сид Тритмент Київ
Мікродобрива

Договорная

Київ

8 липня
Powerfol Oil Crops, Паверфол Олійні Київ
Мікродобрива

3 000 грн.

Київ

8 липня
Мікродобриво Aгрітек 18-18-18+3MGO+ME Київ
Мікродобрива

3 000 грн.

Київ

8 липня
Мікродобриво Мікросід цинк супер Київ
Мікродобрива

65 грн.

Київ

8 липня
Мінеральні добрива. Мікродобрива. Кропивницький
Мікродобрива

Договорная

Кропивницький

8 липня
Мікродобрива та мінеральні добрива. Черкаси
Мікродобрива

Договорная

Черкаси

8 липня
Мікродобрива та мінеральні власного виробництва Кропивницький
Мікродобрива

Договорная

Кропивницький

8 липня
LeGardin Zn+MN Mix Олександрія
Мікродобрива

Договорная

Олександрія

8 липня
LeGardin ZN Mix Олександрія
Мікродобрива

Договорная

Олександрія

8 липня
LeGardin Soil Mix Олександрія
Мікродобрива

Договорная

Олександрія

8 липня
Фильтр

Мікродобрива. Що потрібно про них знати? 

Мікродобрива – це добрива, що містять макро- та мікроелементи, без яких рослини не можуть повноцінно рости і розвиватися. Мікродобрива використовують для повноцінного живлення рослини в різні фази розвитку.  

Задля нормального росту та розвитку рослини їй потрібні мікроелементи (марганець, бор, залізо, цинк, молібден, кобальт, мідь та ін.), адже вони беруть участь у важливих процесах, таких як фотосинтез, дихання, вуглеводний, жировий і білковий обміни, утворення органічних кислот і ферментів, зв’язування вільного азоту, перетворення сполук азоту та фосфору, розвиток бульбочкових бактерій. 

При дефіциті вищезгаданих мікроелементів порушуються фізіологічні процеси рослини, що стає причиною зниження врожайності та погіршення якості зерна. Щоб не допустити це, ми рекомендуємо Вам використовувати мікродобрива, які містять в собі необхідні мікроелементи. Всі мікродобрива утворюються сполуками з нуклеїнових кислот, які впливають на властивості та структури клітин, розвиток коренів та репродуктивних частин рослини. Підживлення мікродобривами в сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур – є головним способом розв’язання проблем пов’язаних із нестачею елементів, що призводить до підвищення врожайності та покращення показників сільськогосподарського виробництва. Внесення мікродобрив у ґрунти з низькою забезпеченістю мікроелементами дає змогу підвищити врожайність на 10-15 %.  

Види та форми мікродобрив

Мікродобрива поділяють на прості та складні.  

Прості мікродобрива містять один мікроелемент (цинк, марганець, бор, нікель, мідь, кобальт, молібден та ін.). 

Складні мікродобрива містять 2 і більше мікроелементів (суперфосфат, хелати, азотно-фосфорні концентровані добрива тощо). 

Відштовхуючись від наявності головного елементу їх можна розділити на такі види:

 • Борні. Найчастіше використовуються для передпосівної обробки ґрунту, призначеного на висадку квіткових та плодових культур.
 • Цинкові. Застосовуються такі добрива для сільськогосподарських та домашніх культур, а саме для обробки насіння та для підгодівлі протягом періоду вегетації. Рекомендуємо обробляти цинковими добривами ґрунти, на яких раніше використовували фосфорне добриво.
 • Кобальтові. Використовуються для обробки ґрунту перед посівом та позакореневого підживлення. Кобальт сприяє накопиченню азоту бульбочковими бактеріями.
 • Марганцеві. Такі добрива добре застосовувати для обробки ґрунту, а також насіння перед посадкою. Для цього використовується розчин сірчанокислого марганцю 0,05%. Мікродобрива з вмістом марганцю сприяють підвищенню якісних показників врожаю, а саме вмісту цукру, крохмалю, вітаміну С та ін.
 • Молібденові. Ці мікродобрива підходять для передпосівної обробки насіння рослин, а також для підгодівлі. Молібденові мікродобрива особливо ефективні при внесенні на кислий ґрунт, піщаний, з високим вмістом заліза, бідних на фосфор або тих, які інтенсивно удобрюються мінеральними добривами.
 • Мідні. Використовуються для обробки ґрунту, передпосівного замочування насіння, позакореневого підживлення. Мідні мікродобрива важливі для зернових культур, якщо вони вирощуються на торф'яному або заболоченому ґрунті. Серед найбільш відомих можна відзначити мідний купорос.  

Хелатні добрива популярні серед фермерів, завдяки тому, що вони добре засвоюються рослинами, покращують смак і якість врожаю. Для зниження кількості обробок та витрат пестицидів, такі добрива часто можуть вноситися разом із інсектицидами або фунгіцидами. 

Мікродобрива випускаються в різних формах: рідкі, кристалічні або гранульовані. Сухі добрива можуть зберігатися довгий час, а рідкі більш зручні у використанні, через те, що їх легше дозувати, вносячи потрібну кількість рослині на даний момент. 

Переваги внесення мікродобрив та час коли це потрібно

 • Наявність мікроелементів у формі, яка є найпростішою для споживання рослинами;
 • Добре розчині у воді та швидко засвоюються рослинами;
 • Мають мінімальний рівень токсичності;
 • Здатні поєднуватися з основними добривами;
 • Їхня дія ефективна навіть у кислих ґрунтах.
Вносити мікродобрива потрібно тоді, коли стали помітні явні ознаки дефіциту мікроелементів. Ці ознаки можуть бути як візуальними так і проявлятися через затримку росту та розвитку рослин, а також зниження їх продуктивності. Пам’ятайте кожен тип рослин має власну потребу в мікроелементах. Отже, вибір мікродобрив повинен ґрунтуватися на індивідуальних особливостях культури, характеристиках ґрунту та регіоні вирощування.

Виробники мікродобрив

Нині на вітчизняному ринку представлено значну кількість мікродобрив вітчизняного та іноземного виробництва, а саме: Плантоніт, НьюПлант, Долина, Квантум, Ярило, Цеовіт, Авангард, Нертус, Даймса, Спектрум, Терра Тарса, Уніфер, Вуксал, Наніт, Мініраліс, Екоорганік, Інтермаг, Найс, Нутрівант, Родоніт, Росток, Адама та інші. 

Перед купівлею мікродобрив та агрохімії загалом, варто добре ознайомитися з ринком продукції та обрати перевіреного виробника. Надійними європейськими компаніями є Wuxal (Вуксал). Продукцію, яку вони пропонують, можна придбати на нашій дошці агрооголошень AgroFlyer. Також на AgroFlyer Ви можете швидко та без проблем придбати мікродобрива національного виробництва. Звертаємо Вашу увагу на українську компанію Plantonit (Плантоніт), яка пропонує високоефективні препарати. Її товарний асортимент не поступається визнаним іноземним зразкам, а ціна Вас приємно здивує. Тому замовити мікродобрива можна вже зараз!

Де купити і яка вартість

АгроФлаер буде для вас надійним і кращим партнером, якщо вам буде потрібно купити мікродобрива в Україні. Наша торгова площадка є майданчиком для дистриб'юторів відомих брендів. Всі продавці гарантують високу якість, а ціни на мікродобрива - одні з найвигідніших. Асортимент великий, тому ви можете вибрати відповідне рішення на будь-який каприз. Ми пропонуємо для Вас  унікальну можливість купити мікродобрива для рослин як оптом, так і в роздріб за вигідними цінами. Доставка здійснюється на всій території країни різними перевізниками

Купити мікродобрива на АгроФлаер

Завдання дошки агро оголошень - це надати аграріям України великий вибір кращих сучасних мікродобрив з доставкою яку ви оберете. Придбати продукцію може як агрохолдингів, так і невеликех господарство. За будь-якою інформацією про товар ви завжди можете зателефонувати продавцю. Фахівці компанії допоможуть підібрати необхідні мікродобрива і нададуть консультації по застосуванню.